Двічі наші свята "зробили" хлопці цього агентства. І я впевнена, що ми звернулися до них не востаннє! Тому що:
- конкурси та програми не були банальними;
- організатори знайшли підхід до ВСІХ учасників свят;
- незважаючи на різновікову компанію (від семи до п'ятдесяти років) однаково цікаво було всім;
- хлопці з агентства не працювали: вони просто сипали гумором, жартами та гарним настроєм, а це круто заряджає!
